Ønsker du at flyt fra C5 eller Economic til Uniconta, so kontakt os og så hjælper vi dig med at migere dit nye ERP og økonomisystem.
Med Uniconta, kan du automatisere en del ting med dine bilag. Meget af det manuelle arbejde bliver håndteret af systemet, så der spares værdifuld tid i din virksomhed.
For at lette dataflowet og sørge for at automatisere mest muligt, så har Uniconta indbygget lagerstyring, der tillader dig at kunne tilkoble øvrige systemer. Derudover er der et hav af muligheder, når det gælder lagerfunktioner.
Uniconta er en cloudbaseret løsning, der tillader dig at tilgå systemet hvor som helst. Du får dermed et papirløst regnskab, der opbevares i skyen.
Men et af de vigtigste elementer, er muligheden for at danne rapporter med vigtige nøgletal fra din virksomhed.
I første omgang, så skal vi have dig til at kontakte os. Du kan nemt booke et møde lige her! Når vi har modtaget din forespørgsel, så kontakter vi dig.
Vi kommer ud til din virksomhed og tager en snak omkring dine behov. Herefter præsenterer vi dig for, hvordan vi kan implementere Uniconta i jeres IT-struktur.
Hvis vi er enige om et muligt samarbejde og løsningsscenarie, så bliver du tilbudt at få lavet en analyse og implementeringsplan.
Efter at planen er godkendt, så laver vi en aftale.
Ønsker du at prøve gratis og uforpligtende i 30 dage – så opret en bruger eller køb Uniconta online.
Du kan selv oprette en bruger og et regnskab, og så er du i gang.
På YouTube kan du se en række små instruktionsvideo’er, så du kan komme godt i gang på egen hånd.
Cookie og privatlivspolitik
CVR: 33161700
Fjeldhammervej 17E
2610 Rødovre
Danmark
Żelazna 59A 1423
00-848 Warszawa
Polska
+45 31310936
info@servicedeskit.com